Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPW0J331MEH
Pieprasīt citātu
Latviešu
4757954UPW0J331MEH attēlsNichicon
UPW0J331MEH
  • Daļas numurs
    UPW0J331MEH
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    188.5mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    290mA @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Pretestība
    250 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    330µF