Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPV0J121MFD
Pieprasīt citātu
Latviešu
5166227UPV0J121MFD attēlsNichicon
UPV0J121MFD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1600+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UPV0J121MFD
  • Apraksts
    CAP ALUM 120UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    UPV
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    1.1 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    120µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    120µF