Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPS2VR47MPD1TD
Pieprasīt citātu
Latviešu
3649136UPS2VR47MPD1TD attēlsNichicon
UPS2VR47MPD1TD
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    UPS2VR47MPD1TD
  • Apraksts
    CAP ALUM 0.47UF 20% 350V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    11mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    17.6mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    0.47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    0.47µF