Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPS2C330MHD
Pieprasīt citātu
Latviešu
957480UPS2C330MHD attēlsNichicon
UPS2C330MHD
Noliktavā
900+
  • Daļas numurs
    UPS2C330MHD
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    180mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    288mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    27 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF