Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPM2F100MHD
Pieprasīt citātu
Latviešu
4924994UPM2F100MHD attēlsNichicon
UPM2F100MHD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UPM2F100MHD
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 315V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    315V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    UPM
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    98mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    156.8mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    27 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    10µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    10µF