Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPJ2V3R3MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
5344979UPJ2V3R3MPD attēlsNichicon
UPJ2V3R3MPD
Noliktavā
800+
  • Daļas numurs
    UPJ2V3R3MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    54mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    86.4mA @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3.3µF