Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPJ2F330MHD
Pieprasīt citātu
Latviešu
6493750UPJ2F330MHD attēlsNichicon
UPJ2F330MHD
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    UPJ2F330MHD
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 315V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    315V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    185mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    296mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    UPJ2F330MHD-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    23 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.299" (33.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF