Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPJ2E3R3MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
3757797UPJ2E3R3MPD attēlsNichicon
UPJ2E3R3MPD
Noliktavā
800+
  • Daļas numurs
    UPJ2E3R3MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    52mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    83.2mA @ 10kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    25 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3.3µF