Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPJ2A820MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
2100393UPJ2A820MPD attēlsNichicon
UPJ2A820MPD
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    UPJ2A820MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 82UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    386mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    606mA @ 10kHz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    UPJ2A820MPD-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    180 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.299" (33.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    82µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    82µF