Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPJ1E151MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
5900725UPJ1E151MPD attēlsNichicon
UPJ1E151MPD
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    UPJ1E151MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    320mA @ 120Hz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    UPJ1E151MPD-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    260 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    150µF