Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPJ0J152MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
1264884UPJ0J152MPD attēlsNichicon
UPJ0J152MPD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UPJ0J152MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    UPJ
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.09A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.22A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    UPJ0J152MPD-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    84 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1500µF