Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPB2D561MRD
Pieprasīt citātu
Latviešu
2921169UPB2D561MRD attēlsNichicon
UPB2D561MRD
  • Daļas numurs
    UPB2D561MRD
  • Apraksts
    CAP ALUM 560UF 20% 200V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    UPB
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.35A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.7A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    UPB2D561MRD-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    560µF