Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPB2C391MHD
Pieprasīt citātu
Latviešu
1702815UPB2C391MHD attēlsNichicon
UPB2C391MHD
  • Daļas numurs
    UPB2C391MHD
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 160V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    UPB
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    950mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.9A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    UPB2C391MHD-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    390µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    390µF