Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UPB1V221MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
UPB1V221MPD
  • Daļas numurs
    UPB1V221MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    UPB
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    200mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    260mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    7000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.551" (14.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
UPB1V221MPD1TD
UPB1V221MPD1TD
Apraksts: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL