Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UJB0L273THD
Pieprasīt citātu
Latviešu
UJB0L273THD
  • Daļas numurs
    UJB0L273THD
  • Apraksts
    CAP ALUM 27000UF 5.5V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    5.5V
  • Tolerance
    -10%, +50%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Pretestība
    200 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.476" (37.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    27000µF 5.5V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    27000µF