Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UCZ1E221MCS6GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
865790
UCZ1E221MCS6GS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UCZ1E221MCS6GS
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    UCZ
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    135mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    270mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    28 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.425" (10.80mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    200 mOhm @ 100kHz
  • Detalizēts apraksts
    220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 200 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    220µF