Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UCS2V100MPD1TD
Pieprasīt citātu
Latviešu
6724635UCS2V100MPD1TD attēlsNichicon
UCS2V100MPD1TD
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    UCS2V100MPD1TD
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    175mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    350mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    26 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    8000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    10µF