Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UCS2G470MHD6
Pieprasīt citātu
Latviešu
3554139UCS2G470MHD6 attēlsNichicon
UCS2G470MHD6
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    UCS2G470MHD6
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    590mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.18A @ 100kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    31 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
UCS2G470MHD6TN
UCS2G470MHD6TN
Apraksts: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL