Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UCS2E470MHD1TO
Pieprasīt citātu
Latviešu
4179241UCS2E470MHD1TO attēlsNichicon
UCS2E470MHD1TO
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    UCS2E470MHD1TO
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    490mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    980mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    27 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47µF