Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UCD1C220MCL6GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
5493290UCD1C220MCL6GS attēlsNichicon
UCD1C220MCL6GS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UCD1C220MCL6GS
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.157" Dia (4.00mm)
  • Sērija
    UCD
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    45mA @ 120Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    23 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    1.35 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.240" (6.10mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF