Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBX2G6R8MPL
Pieprasīt citātu
Latviešu
6532351UBX2G6R8MPL attēlsNichicon
UBX2G6R8MPL
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    UBX2G6R8MPL
  • Apraksts
    CAP ALUM 6.8UF 20% 400V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    88mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    158.4mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 150°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 150°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    6.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 150°C
  • Ietilpība
    6.8µF