Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBX1V331MHL1TN
Pieprasīt citātu
Latviešu
753264UBX1V331MHL1TN attēlsNichicon
UBX1V331MHL1TN
Noliktavā
250+
  • Daļas numurs
    UBX1V331MHL1TN
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    400mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    800mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    30 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 150°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.043" (26.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 150°C
  • Ietilpība
    330µF