Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBW2A100MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
6504187UBW2A100MPD attēlsNichicon
UBW2A100MPD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UBW2A100MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    UBW
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    75mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    150mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    UBW2A100MPD-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 135°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 135°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    1.5 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 135°C
  • Ietilpība
    10µF