Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBT2V4R7MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
1064018UBT2V4R7MPD attēlsNichicon
UBT2V4R7MPD
Noliktavā
600+
  • Daļas numurs
    UBT2V4R7MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    53mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    95.4mA @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    25 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    4.7µF
  • Pieteikumi
    Automotive
UBT2W100MHD8TO
UBT2W100MHD8TO
Apraksts: CAP ALUM 10UF 20% 450V THRU HOLE
Ražotāji: Nichicon
UBT2V220MHD
UBT2V220MHD
Apraksts: CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Ražotāji: Nichicon
UBT2V4R7MPD1TD
UBT2V4R7MPD1TD
Apraksts: CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
UBT2V4R7MPD8TD
UBT2V4R7MPD8TD
Apraksts: CAP ALUM 4.7UF 20% 350V THRUHOLE