Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBT2V100MPD8
Pieprasīt citātu
Latviešu
UBT2V100MPD8
Noliktavā
400+
  • Daļas numurs
    UBT2V100MPD8
  • Apraksts
    CAP ALUM 10UF 20% 350V THRU HOLE
  • Spriegums - nominālā
    350V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    85mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    153mA @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    24 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    10µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    10µF