Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBT2D330MHD
Pieprasīt citātu
Latviešu
117370UBT2D330MHD attēlsNichicon
UBT2D330MHD
  • Daļas numurs
    UBT2D330MHD
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    157mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    282.6mA @ 100kHz
  • Citi vārdi
    UBT2D330MHD-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    25 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    33µF
  • Pieteikumi
    Automotive
UBT2D330MHD1TO
UBT2D330MHD1TO
Apraksts: CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL