Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBT2C680MHD8TO
Pieprasīt citātu
Latviešu
UBT2C680MHD8TO
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    UBT2C680MHD8TO
  • Apraksts
    CAP ALUM 68UF 20% 160V THRU HOLE
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    UBT
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    245mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    367.5mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    23 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    68µF