Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBT2A4R7MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
611689UBT2A4R7MPD attēlsNichicon
UBT2A4R7MPD
  • Daļas numurs
    UBT2A4R7MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    65mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    130mA @ 100kHz
  • Citi vārdi
    UBT2A4R7MPD-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    2 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    4.7µF