Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > UBT2A220MPD
Pieprasīt citātu
Latviešu
492993UBT2A220MPD attēlsNichicon
UBT2A220MPD
  • Daļas numurs
    UBT2A220MPD
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    240mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    480mA @ 100kHz
  • Citi vārdi
    UBT2A220MPD-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    27 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    800 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.571" (14.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    22µF