Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > TVX2F470MCD
Pieprasīt citātu
Latviešu
2831145TVX2F470MCD attēlsNichicon
TVX2F470MCD
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    TVX2F470MCD
  • Apraksts
    CAP ALUM 47UF 20% 315V AXIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    315V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia x 1.319" L (16.00mm x 33.50mm)
  • Sērija
    TVX
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    260mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    416mA @ 10kHz
    Axial, Can
  • Citi vārdi
    TVX2F470MCD-ND
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    47µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    47µF