Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > RVB1C470MNG
Pieprasīt citātu
Latviešu
1455784RVB1C470MNG attēlsNichicon
RVB1C470MNG
  • Daļas numurs
    RVB1C470MNG
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 47UF 20% 16V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Sērija
    FPCAP, VB
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2917 (7343 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.118" (3.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    30 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    47µF 16V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 30 mOhm 1000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    47µF