Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PLF1E220MCL7
Pieprasīt citātu
Latviešu
2956772PLF1E220MCL7 attēlsNichicon
PLF1E220MCL7
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PLF1E220MCL7
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    PLF
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.8A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    PLF1E220MCL7-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    50 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    22µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 50 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF