Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PLF1D121MCL2TD
Pieprasīt citātu
Latviešu
288838PLF1D121MCL2TD attēlsNichicon
PLF1D121MCL2TD
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PLF1D121MCL2TD
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 120UF 20% 20V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    20V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    PLF
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.8A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.394" (10.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    35 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    120µF 20V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 35 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    120µF