Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCX1H100MCL1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
6012026PCX1H100MCL1GS attēlsNichicon
PCX1H100MCL1GS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PCX1H100MCL1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 10UF 20% 50V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    PCX
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    75 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    10µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 75 mOhm 3000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    10µF