Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCV1V390MCL2GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
4388173PCV1V390MCL2GS attēlsNichicon
PCV1V390MCL2GS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PCV1V390MCL2GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 39UF 20% 35V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    PCV
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.4A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.276" (7.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    52 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    39µF 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 52 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    39µF