Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCR1J560MCL1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
5047436PCR1J560MCL1GS attēlsNichicon
PCR1J560MCL1GS
Noliktavā
400+
  • Daļas numurs
    PCR1J560MCL1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 56UF 20% 63V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.9A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Mūžs @ temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.476" (12.10mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    27 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    56µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    56µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
SIT1602BI-11-30N-33.330000E
SIT1602BI-11-30N-33.330000E
Apraksts: -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3