Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCR1E221MCL6GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
79984PCR1E221MCL6GS attēlsNichicon
PCR1E221MCL6GS
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    PCR1E221MCL6GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.2A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Mūžs @ temp.
    4000 Hrs @ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.398" (10.10mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    20 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 20 mOhm 4000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    220µF