Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCG0E152MCL1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
3495366PCG0E152MCL1GS attēlsNichicon
PCG0E152MCL1GS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    PCG0E152MCL1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 1500UF 2.5V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2.5V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    PCG
  • Ripple current @ augsta frekvence
    4.1A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    17 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 17 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1500µF