Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > PCF0G681MCL1GS
Pieprasīt citātu
Latviešu
6857897PCF0G681MCL1GS attēlsNichicon
PCF0G681MCL1GS
  • Daļas numurs
    PCF0G681MCL1GS
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    4V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    PCF
  • Ripple current @ augsta frekvence
    4.4A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - SMD
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    17 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    680µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 17 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    680µF