Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LNT1C684MSEN
Pieprasīt citātu
Latviešu
LNT1C684MSEN
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LNT1C684MSEN
  • Apraksts
    CAP ALUM 680000UF 20% 16V SCREW
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.543" Dia (90.00mm)
  • Sērija
    LNT
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    24A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    36A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Ražotāja standarta svina laiks
    29 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.252" (31.80mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    6.811" (173.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    680000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    680000µF