Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LLS2Z182MELC
Pieprasīt citātu
Latviešu
5240251LLS2Z182MELC attēlsNichicon
LLS2Z182MELC
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    LLS2Z182MELC
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    180V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    4.54A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    6.81A @ 50kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    35 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.378" (35.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1800µF