Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LLS2W121MELB
Pieprasīt citātu
Latviešu
3224932LLS2W121MELB attēlsNichicon
LLS2W121MELB
Noliktavā
200+
  • Daļas numurs
    LLS2W121MELB
  • Apraksts
    CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.12A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.6016A @ 50kHz
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    31 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    120µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    120µF