Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LLS2C561MELZ
Pieprasīt citātu
Latviešu
1671534LLS2C561MELZ attēlsNichicon
LLS2C561MELZ
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LLS2C561MELZ
  • Apraksts
    CAP ALUM 560UF 20% 160V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    LLS
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.15A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.225A @ 50kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    31 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.181" (30.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    560µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    560µF