Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LKSN2153MESC
Pieprasīt citātu
Latviešu
LKSN2153MESC
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LKSN2153MESC
  • Apraksts
    CAP ALUM 15000UF 20% 56V SNAP IN
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    56V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    LKS
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    4.75A @ 120Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    31 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    15000µF 56V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    15000µF