Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LGN2P471MELY45
Pieprasīt citātu
Latviešu
716556LGN2P471MELY45 attēlsNichicon
LGN2P471MELY45
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LGN2P471MELY45
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    470µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.394" (10.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Sērija
    LGN
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Ripas strāva
    Polar
  • Polarizācija
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - savienotājs
    220V
  • Iepakojums / lieta
  • Citi vārdi
    LGN2P471MELY45-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Kondensatoru skaits
    1.48A @ 120Hz
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    29 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    LGN2P471MELY45
  • Mūžs @ temp.
  • Pretestība
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • Paplašināts apraksts
    470µF 220V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
  • Pieteikumi
    3000 Hrs @ 105°C