Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > LDM2G181MERYGA
Pieprasīt citātu
Latviešu
LDM2G181MERYGA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
250+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    LDM2G181MERYGA
  • Apraksts
    CAP ALUM 180UF 20% 400V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.787" Dia (20.00mm)
  • Sērija
    LDM
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.3A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.859A @ 50kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    180µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    180µF