Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > F971V475MCC
Pieprasīt citātu
Latviešu
5666240F971V475MCC attēlsNichicon
F971V475MCC
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    F971V475MCC
  • Apraksts
    CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    4.7µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    C
  • Izmērs / Izmēri
    0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
  • Polarizācija
    2312 (6032 Metric)
  • Citi vārdi
    F971V475MCC-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Ražotāja daļas numurs
    F971V475MCC
  • Mūžs @ temp.
    1.8 Ohm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.106" (2.70mm)
  • Paplašināts apraksts
    4.7µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 35V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
    CAP TANT 4.7UF 35V 20% 2312