Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > F971V155KBA
Pieprasīt citātu
Latviešu
3522137F971V155KBA attēlsNichicon
F971V155KBA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F971V155KBA
  • Apraksts
    CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1411
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    1.5µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    B
  • Izmērs / Izmēri
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Sērija
    F97
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    1411 (3528 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    F971V155KBA
  • Mūžs @ temp.
    4 Ohm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Iespējas
    High Reliability
  • Paplašināts apraksts
    1.5µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 35V 1411 (3528 Metric) 4 Ohm
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±10%
  • Apraksts
    CAP TANT 1.5UF 35V 10% 1411