Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > F931A686KBA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2058004F931A686KBA attēlsNichicon
F931A686KBA
  • Daļas numurs
    F931A686KBA
  • Apraksts
    CAP TANT 68UF 10V 10% 1411
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    68µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    B
  • Izmērs / Izmēri
    0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
  • Sērija
    F93
  • RoHS statuss
    Tape & Reel (TR)
  • Polarizācija
    1411 (3528 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja daļas numurs
    F931A686KBA
  • Mūžs @ temp.
    900 mOhm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.083" (2.10mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • Paplašināts apraksts
    68µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±10%
  • Apraksts
    CAP TANT 68UF 10V 10% 1411