Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > F930J686MAA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2398831F930J686MAA attēlsNichicon
F930J686MAA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    F930J686MAA
  • Apraksts
    CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1206
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Sērija
    F93
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    1206 (3216 Metric)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja lieluma kods
    A
  • Mūžs @ temp.
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.071" (1.80mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • Bojājumu likme
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    2 Ohm
  • Detalizēts apraksts
    68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 2 Ohm
  • Ietilpība
    68µF